| Enerji tasarrufu | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| Türü | Lazer Kaynak ve Kesme Sistemi |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| kaynak hızı | Yüksek |
| Hız kesmek | Yüksek |
| Güç tüketimi | Düşük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 5-45 ° C |
| Azot besleme yöntemi | Sürekli |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
|---|---|
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Güç Gereksinimi | 220v/veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| yükseltici | - Evet. |
| Saflık | ≥99,99% |
| Hava basıncı | 0.7-0.9 MPA |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Taşınabilirlik | Taşınabilir |
| Gaz Kaynağı | Hava |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Çalışma basıncı | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Hava giriş aralığı | 8kg-10kg |
| Parça | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Kullanım | SPDT |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |