| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
|---|---|
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Εφαρμογή | Σύστημα συγκόλλησης λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εκτέλεση | Υψηλή απόδοση |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Δυναμικό | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18-33L/min |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Δυναμικότητα | 1-20 N M3/h |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
|---|---|
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
|---|---|
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική χρήση, κοπή πλάσματος/λέιζερ, επεξεργασία μετάλλων, αποθήκευση και μεταφορά, |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χρώμα | Λευκό |