| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Toepassing | Lasersysteem |
| Controlesysteem | PLC's |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Prestatie | Hoge prestaties |
| controlesysteem | PLC |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 tot en met 33 L/min |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Stroompercentage | 18-33 L/min |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
|---|---|
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Luchtinvoerbereik | 8 kg tot 10 kg |
| Controlemethode | Automatische controle |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
|---|---|
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Toepassing | Industrieel gebruik, Plasma/Lasersnijden, Metaalbewerking, Opslag en Transport, |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kleur | Wit |