| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 80 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 45 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 80 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 45 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |