| Zysk | zwiększony |
|---|---|
| Konserwacja | Łatwy i niski koszt |
| wydajność | wysoki poziom |
| Koszty produkcji | Zminimalizowane |
| Zużycie energii | Niskie |
| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiar | 53*43*101cm |
| Wydajność wyjściowa | 18 ~ 40 l/min |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Integracja | Bezszwowy |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Precyzja | Wysoki |
| Zgodność | Szeroka gama materiałów |
| opłacalne | - Tak, proszę. |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 40 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |