| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Źródło energii | Elektryczne |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 30 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 9 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MEMBRANA KOMPAKTOWA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 14 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 2 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MEMBRANA PRZENOŚNA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 4 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 0,5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,3 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MINIATURA MEMBRANY |