| Ciśnienie | 7-9 bar |
|---|---|
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
| system sterowania | PLC |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Konserwacja | Niskie |
| certyfikaty | CE |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gas_type | Azot |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Produkcja_moc | małe |
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
|---|---|
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |