| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Tryb działania | Automatyczne |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
|---|---|
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
|---|---|
| Punkt rosy | -40℃ |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wielkość | mini |
|---|---|
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Zastosowanie | Generator azotu |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Wielkość | małe |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |