| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | BLAT PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 4 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 0,8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,3 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MINIATURA PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 22 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Materiał | Klasa laboratoryjna |
|---|---|
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Materiał | Klasa laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczne |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gas_type | Azot |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
|---|---|
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Gas_type | Azot |
| technologii | wytwarzanie azotu |
| Produkcja_moc | małe |