| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Πηγή αερίου | Αέρας |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Κατανάλωση ρεύματος | 200W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 220V/50Hz Προσαρμοσμένο |
| Ρυθμός ροής αερίου | 18-33 λίτρα/min |
| Εξαγωγή αερίου | 99,99%-99,999% |
| Έλεγχος Καθαρότητας | Ευκανόνιστος |
| Περιοχή πίεσης | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Βάρος | 100 κιλά |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |