| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πίεση | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Ικανότητα | Μικρό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εκτέλεση | Υψηλή απόδοση |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Δυναμικό | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18-33L/min |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Βάρος | 100 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| σημείο δροσιάς | -40°C |