| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
| Kleur | Wit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Producttype | Stikstofgenerator |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas_Type | Stikstof |
| Technologie | stikstofopwekking |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gas_Type | Stikstof |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
|---|---|
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| controlesysteem | PLC |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Gas Type | Stikstof |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
|---|---|
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Luchtinvoerbereik | 8 kg tot 10 kg |
| Controlemethode | Automatische controle |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |