| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Grootte | Compact |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Debiet | 1-20 l/min |
| Gewicht | 100-160 Kg |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~-40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |
| Technologie | stikstofopwekking |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Grootte | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Model | N₂ Generator |
| Grootte | Klein |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Prestaties | Hoge prestaties |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Toepassing | Gas in flessen vervangen |
|---|---|
| Werkdruk | 0.2-0.4 Mpa |
| Druk controle | Verstelbaar |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Grootte | Klein |