| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
|---|---|
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Toepassing | Industrieel gebruik, Plasma/Lasersnijden, Metaalbewerking, Opslag en Transport, |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kleur | Wit |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Voeding | Elektrisch |
|---|---|
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Efficiëntie | Hoog |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |