| Producttype | Stikstofgenerator |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas_Type | Stikstof |
| Technologie | stikstofopwekking |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Gewicht | 135-138 kg |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden/lassen |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| functies | Compact ontwerp, eenvoudig te installeren en te bedienen |
| Afzetdruk | 0-6 bar |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| dauwpunt | -40°C |
| Toepassing | Gas in flessen vervangen |
|---|---|
| Werkdruk | 0.2-0.4 Mpa |
| Druk controle | Verstelbaar |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Grootte | Klein |
| Energiebesparing | ≥ 70% |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
|---|---|
| Technologie | Geavanceerd |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Toepassing | Lasersnijden |
| stikstofopwekking | Continu |
| Voeding | 110V/220V |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Overdrukbescherming, overbelastingbescherming, overtemperatuurbescherming |
| Druk | 7-9 Bar |
| Onderhoud | Laag |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
|---|---|
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Luchtinvoerbereik | 8 kg tot 10 kg |
| Controlemethode | Automatische controle |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |