| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Basınç | 7-9 bar |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Boyut | Mini |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama | Azot Jeneratörü |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gas_type | Azot |
| Teknoloji | Azot üretimi |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Kullanımı | laboratuvar |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Boyut | Mini |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
|---|---|
| Operasyon modu | sürekli |
| Gaz Türü | Azot |
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |