| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 18-33L/min |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Βάρος | 100 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5~40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
|---|---|
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |