| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Type | Draagbaar |
| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
|---|---|
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Stroompercentage | 18-33 L/min |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |
| Bedrijfstemperatuur | 5 tot en met 40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
|---|---|
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Luchtinvoerbereik | 8 kg tot 10 kg |
| Controlemethode | Automatische controle |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |