| ظرفیت | کوچک |
|---|---|
| منبع برق | برق |
| درخواست | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| نوع | قابل حمل |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سیستم کنترل | PLC |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| منبع برق | برق |
|---|---|
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
| نرخ جریان | 18-33L/دقیقه |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
|---|---|
| درخواست | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
| تضمین | 1 سال |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| وزن | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| دقت کنترل فشار | ±1% |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
|---|---|
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| نوع | مولد گاز نیتروژن |
|---|---|
| گنجایش انبار | 50 لیتر |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 53*43*101 سانتي متر |
| ظرفیت خروجی | 18 تا 40 لیتر/ دقیقه |
| دمای کار | 5 تا 40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |
| نوع | مولد گاز نیتروژن |
| فشار خروجی | 2-6 بار |
| گنجایش انبار | کار در زمان واقعی |
|---|---|
| نوع | مولد گاز نیتروژن |
| محدوده ورودی هوا | 8 کیلوگرم 10 کیلوگرم |
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |