| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Prestatie | Hoge prestaties |
| controlesysteem | PLC |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Maat | Klein |
| Gastype | Stikstof |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
|---|---|
| De Druk van de luchtinham | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Voeding | Elektriciteit |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Model | N₂ Generator |
| Druk | 7-9 Bar |