| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Stroompercentage | 18-33 L/min |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Type | Plug en play |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| dauwpunt | -40°C |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Type | Plug en play |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Operatiemodus | Automatisch |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Gas Type | Stikstof |
|---|---|
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Voeding | Elektrisch |
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/50Hz Aangepast |
| Gasdebiet | 18-33 L/min |
| Gasproductie | 99,99%-99,999% |
| Zuiverheidscontrole | Verstelbaar |
| Drukbereik | 2-6 bar |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |