| Rodzaj produktu | Generator azotu |
|---|---|
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Gas_type | Azot |
| technologii | wytwarzanie azotu |
| Produkcja_moc | małe |
| Waga | 135-138 kg |
|---|---|
| Zastosowanie | Krojenie/spawanie laserowe |
| Punkt rosy | ≤-40℃ |
| Cechy | Kompaktowa konstrukcja, łatwa w instalacji i obsługi |
| Ciśnienie wylotowe | 0-6 bar |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Zastosowanie | Wymień gaz butelkowy |
|---|---|
| Ciśnienie pracy | 0,2-0,4 MPa |
| Kontrola ciśnienia | Zmiennik |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Wielkość | małe |
| Oszczędność energii | ≥70% |
|---|---|
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
| wydajność | wysoki poziom |
|---|---|
| technologii | Zaawansowany |
| Koszty produkcji | Zminimalizowane |
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| wytwarzanie azotu | ciągły |
| Zasilanie | 110V/220V |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona nadciśnienia, ochrona przeciążenia, nad ochroną temperatury |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Konserwacja | Niskie |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
| Źródło energii | Elektryczne |
|---|---|
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
|---|---|
| Rodzaj | Generator azotu |
| Zakres wejścia powietrza | 8 kg-10 kg |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |