| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
|---|---|
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Toepassing | Industrieel gebruik, Plasma/Lasersnijden, Metaalbewerking, Opslag en Transport, |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kleur | Wit |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 90 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,8 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 90 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,8 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |