| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| güç kaynağı | Elektrikli |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Garanti | 1 yıl |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
|---|---|
| güç kaynağı | Elektrikli |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Güç Gereksinimi | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| yükseltici | - Evet. |
| Hava basıncı | 0.7-0.9 MPA |
| Hava akışı | 18-33nm3/s |
| Uygulama | Lazer kesimi veya yeni malzeme yapımı |
|---|---|
| Türü | PSA |
| Güç Gereksinimi | 220v/veya özelleştirilmiş |
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | küçük |