| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Küçük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Basınç | 0.6-0.8MPa |
|---|---|
| Kapasite | Küçük |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Operasyon modu | sürekli |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Boyut | Kompakt |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
|---|---|
| Operasyon modu | sürekli |
| Gaz Türü | Azot |
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Boyut | Kompakt |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Gaz Türü | Azot |
|---|---|
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Gaz kaynağı | Hava |
| Bakım | Düşük |
| Uygulama | Şişelenmiş gazı değiştirin |
|---|---|
| Çalışma Baskısı | 0,2-0,4 mpa |
| Basınç kontrolü | Ayarlanabilir |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Boyut | küçük |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Kapasite | küçük |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| Güç Gereksinimi | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |