| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| źródło prądu | Elektryczne |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Produkcja_moc | małe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Produkcja_moc | małe |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
|---|---|
| źródło prądu | Elektryczne |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Temperatura pracy | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| cięcie laserowe | - Tak, proszę. |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Punkt rosy | ≤-40℃ |
| Źródło energii | Elektryczne |
|---|---|
| Wymaganie mocy | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Wzmacniacz | - Tak, proszę. |
| Ciśnienie powietrza | 0,7-0,9 MPa |
| przepływ powietrza | 18-33nm3/h |
| Zastosowanie | Cięcie laserowe lub nowe materiały |
|---|---|
| Rodzaj | PSA |
| Wymaganie mocy | 220 V/lub dostosowane |
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | małe |