| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Basınç aralığı | 2-6 çubuk |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Uygulama | Lazer kesimi veya yeni malzeme yapımı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| Hava akışı | 1-20nm3/s |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |
| Teknoloji | Azot üretimi |
|---|---|
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Gıda Üretimi |