| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| فشار | 7-9 بار |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| منبع انرژی | برق |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
|---|---|
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| تضمین | 1 سال |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| درخواست | تولید مواد غذایی |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| منبع انرژی | برق |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| فشار | 7-9 بار |
| ظرفیت | کوچک |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع | قابل حمل |
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | برق |
| ظرفیت | کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| نوع | قابل حمل |
| تضمین | 1 سال |
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| برش لیزر | آره |
| ساخت مواد جدید | آره |
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| منبع برق | برق |
|---|---|
| نیروی مورد نیاز | 110V/220V یا سفارشی |
| تقویت کننده | آره |
| فشار هوا | 0.7-0.9MPA |
| جریان هوا | 18-33nm3/h |
| درخواست | برش لیزر یا ساخت مواد جدید |
|---|---|
| نوع | PSA |
| نیروی مورد نیاز | 220 ولت/یا سفارشی |
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| ساخت مواد جدید | آره |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| تضمین | 1 سال |
| ظرفیت | کوچک |