| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Απαιτούμενη ισχύς | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Αεροπορία | 18-33Nm3/h |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Τύπος | PSA |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |