| Gaz Türü | N₂ |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Saflık | Yüksek saflık |
| Üretim Kapasitesi | ayda 300 birim |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gaz Tipi | N₂ |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Gıda Üretimi |
| Saflık | Yüksek saflık |
| Soğutma Sistemi | SMEMA |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 5-45 ° C |
| Azot besleme yöntemi | Sürekli |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Çalışma sıcaklığı | 5~40°C |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Gaz Çıkışı | sürekli |
| Ağırlık | 135-138kg |
| Uygulama | Laboratuvar/Endüstriyel |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Türü | Tak ve oyna |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| boyut | 53*43*101cm |
| Çıkış Kapasitesi | 18~40L/Dakika |