| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczne |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Pojemność produkcyjna | 300 jednostek miesięcznie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Produkcja żywności |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Temperatura pracy | 5-45 ° C. |
| Metoda zaopatrzenia w azot | Ciągły |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Temperatura pracy | 5 ~ 40 ℃ |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| Czystość gazu | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Wyjście gazu | ciągły |
| Waga | 135-138 kg |
| Zastosowanie | Laboratorium/Przemysł |
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
|---|---|
| Wielkość | małe |
| System sterowania | PLC |
| Model | Generator N₂ |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Zastosowanie | System spawania laserowego |
| System sterowania | PLC |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| System sterowania | PLC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiar | 53*43*101cm |
| Wydajność wyjściowa | 18 ~ 40 l/min |