| Gas Type | N₂ |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Zuiverheid | Hoge zuiverheid |
| Productiecapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gastype | N₂ |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Voedselproductie |
| Zuiverheid | hoge zuiverheid |
| Koelsysteem | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 5-45 ° C |
| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Bedrijfstemperatuur | 5 tot en met 40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Gaszuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Gasproductie | Continu |
| Gewicht | 135-138 kg |
| Toepassing | Laboratorium/industrie |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
|---|---|
| Grootte | Klein |
| Controlesysteem | PLC's |
| Model | N₂ Generator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Toepassing | Lasersysteem |
| Controlesysteem | PLC's |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Type | Plug en play |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |