| Τύπος αερίου | Ν₂ |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Καθαρότητα | Υψηλή καθαρότητα |
| Κατανάλωση | 300 μονάδες ανά μήνα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος αερίου | Ν₂ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Καθαρότητα | υψηλή καθαρότητα |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45 ° C |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5~40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Αγνότητα αερίου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Εξαγωγή αερίου | Συνεχή |
| Βάρος | 135-138 κιλά |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο/βιομηχανία |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
|---|---|
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Εφαρμογή | Σύστημα συγκόλλησης λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |