| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Türü | Tak ve oyna |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| çiğ noktası | -40°C |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Türü | Tak ve oyna |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Alan Gereksinimi | En az |
|---|---|
| Uygulama | lazer kesimi |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Bakım | Kolay ve Düşük Maliyet |
| Teknoloji | Gelişmiş |
|---|---|
| Verimlilik oranı | optimize edilmiş |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Azot üretimi | sürekli |
| Kesinlik | Yüksek |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Boyut | Kompakt |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
|---|---|
| Ağırlık | 100 kg |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Ağırlık | 100 kg |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |