| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| System sterowania | PLC |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
|---|---|
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, cięcie plazmowe/laserowe, przetwarzanie metali, przechowywanie i transpor |
| System sterowania | PLC |
| Kolor | Biały |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 90 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 90 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |