| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Ροή | 1-20 L/min |
| Βάρος | 100-160 κιλά |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Δυναμικότητα | 1-20 N M3/h |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Αντικατάσταση Φιαλών Υγραερίου |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση | 0.2-0.4 MPA |
| Έλεγχος πίεσης | Ρυθμιζόμενο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγεθος | Μικρό |