| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| Απαιτούμενη ισχύς | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Καθαρότητα | ≥99.99% |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Καθαρότητα | ≥99.99% |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Τύπος | PSA |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Πίεση αέρα | 0.7-1.0Mpa |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 99.99%-99.999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Αεροπορία | 1-20Nm3/h |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Καθαρότητα | ≥99.99% |