| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τύπος_Αερίου | Αζωτο |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ροή_RATE | 18-33 λίτρα/min |
| Όνομα_προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Απόδοση | Υψηλή |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Χρήση | εργαστήριο |
|---|---|
| Έξοδος αζώτου | 99,99%-99,999% |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Φορητός |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |