| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Gas Type | Stikstof |
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Stroompercentage | 18-33 L/min |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gebruik | laboratorium |
| Grootte | MINI |