| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 tot en met 33 L/min |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| dauwpunt | -40°C |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Type | Plug en play |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| dauwpunt | -40°C |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Type | Plug en play |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden |
| Energieverbruik | laag |
| Technologie | Geavanceerd |
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Technologie | Geavanceerd |
|---|---|
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| stikstofopwekking | Continu |
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
|---|---|
| Type | generator |
| Grootte | Compact |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Debiet | 18-33 L/min |