| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| Grootte | Klein |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Model | N₂ Generator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Grootte | MINI |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Voeding | Elektrisch |
| Toepassing | Stikstofgenerator |
| Producttype | Stikstofgenerator |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas_Type | Stikstof |
| Technologie | stikstofopwekking |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Gebruik | laboratorium |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Grootte | MINI |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Gas Type | Stikstof |
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |