| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Luchtscheiding | - Ja, dat klopt. |
| Type | Laserslas- en snijsysteem |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Lassnelheid | Hoog |
| Snij snelheid | Hoog |
| Stroomverbruik | laag |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 5-45 ° C |
| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Kleur | Wit |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| Energiebehoefte | 220V/of aangepast |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| spanningsverhoger | Ja |
| Zuiverheid | ≥99.99% |
| Luchtdruk | 0.7-0.9MPA |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
|---|---|
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Stroomsnelheid | 33-50 L/min |
|---|---|
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Gasbron | Lucht |
| Voeding | Elektrisch |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Luchtinvoerbereik | 8 kg tot 10 kg |
| Onderdelen | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Dimensie | 53*43/101cm |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |