| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 200 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -50°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 20 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 20 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 80 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 15 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 45 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -65°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 8 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 80 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 15 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -60°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |
| Nitrogen Purity | 99.999% |
|---|---|
| Flow Rate | 45 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -65°C |
| Technology | PSA MEMBRANE SEPARATION |