| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 18 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 3 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 8 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 10 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 15 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 20 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 12 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 6 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 1 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.4 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA BENCHTOP |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 25 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |