| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Türü | PSA |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Hava akışı | 1-20nm3/s |
| lazer kesimi | - Evet. |
|---|---|
| Güç Gereksinimi | 220V veya özelleştirilmiş |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |
| yükseltici | - Evet. |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Güç Gereksinimi | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| yükseltici | - Evet. |
| Hava basıncı | 0.7-0.9 MPA |
| Hava akışı | 18-33nm3/s |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Güç Gereksinimi | 220v/ veya özelleştirilmiş |
| Hava akışı | 18-33nm3/s |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Performans | Yüksek performans |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |