| Werktemperatuur | 5-45°C |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | PSA |
| Luchtscheiding | - Ja, dat klopt. |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Luchtstroom | 1-20Nm3/h |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Energiebehoefte | 220V of op maat |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| spanningsverhoger | - Ja, dat klopt. |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Energiebehoefte | 110V/220V of op maat |
| spanningsverhoger | - Ja, dat klopt. |
| Luchtdruk | 0.7-0.9MPA |
| Luchtstroom | 18-33 Nm³/u |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Energiebehoefte | 220V/ Of aangepast |
| Luchtstroom | 18-33 Nm³/u |
| Grootte | Klein |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Prestaties | Hoge prestaties |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Grootte | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Model | N₂ Generator |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Gas Type | Stikstof |
| Debiet | 33-50 ml/min |