| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Boyut | Küçük |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çalışma basıncı | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Hava giriş aralığı | 8kg-10kg |
| Parça | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Performans | Yüksek performans |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Basınç | 7-9 bar |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |