| Boyut | Mini |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Uygulama | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Türü | Tak ve oyna |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Taşınabilirlik | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Teknoloji | Azot üretimi |
|---|---|
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Boyut | Kompakt |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Güç kaynağı | Elektrik |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Yeterlik | Yüksek |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
|---|---|
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Uygulama | Endüstriyel Kullanım, Plasma/Lazer Kesme, Metal İşleme, Depolama ve Taşıma, |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Renk | Beyaz |