| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εκτέλεση | Υψηλή απόδοση |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Δυναμικότητα | 1-20 N M3/h |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Πίεση εργασίας | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| εξαρτήματα | Δοχείο πίεσης |
| Διάσταση | 53*43/101εκ. |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |