| برنامه | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| منبع تغذیه | برقی |
| ظرفیت | کوچک |
| گارانتی | 1 سال |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| ظرفیت | کوچک |
| منبع تغذیه | برقی |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| برنامه | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
| منبع برق | برق |
|---|---|
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نوع گاز | نیتروژن |
| نرخ جریان | 33-50 لیتر در دقیقه |
| حالت کاربری | مداوم |
| نرخ جریان | 33-50 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| نوع گاز | نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| پس انداز هزینه ها | نیاز به گاز بطری را از بین می برد |
| اندازه | فشرده |
| دامنه فشار | 7-9 بار |
|---|---|
| حالت کاربری | مداوم |
| نوع گاز | نیتروژن |
| نوع | ژنراتور |
| ویژگی های ایمنی | خاموش شدن خودکار |
| پس انداز هزینه ها | نیاز به گاز بطری را از بین می برد |
|---|---|
| نوع | ژنراتور |
| اندازه | فشرده |
| قابل حمل بودن | قابل حمل |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| نوع گاز | نیتروژن |
|---|---|
| دامنه فشار | 7-9 بار |
| منبع برق | برق |
| منبع گاز | هوا |
| نگهداری | کم |
| درخواست | گاز بطری را جایگزین کنید |
|---|---|
| فشار کاری | 0.2-0.4 mpa |
| کنترل فشار | قابل تنظیم |
| حالت کاربری | خودکار |
| اندازه | کوچک |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
|---|---|
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
| ظرفیت | کوچک |
| منبع برق | برق |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| نیروی مورد نیاز | 110V/220V یا سفارشی |
| ساخت مواد جدید | آره |
| صرفه جویی در انرژی | آره |